szukaj na stronie

Red Label

redlabelKlasyczny fluorokarbon codziennego użytku. Pewniak, znany i darzony zaufaniem na całym świecie. Żyłka permanentnie poprawiana i udoskonalana od 40. lat. Wytrzymałość na węzłach o 30 proc. wyższa od wyrobów konkurencji. Ulubiony fluorokarbon dziesiątków tysięcy wędkarzy...

Czytaj więcej...

AbrazX

abrazxZnana w świecie i powszechnie używana przez najbardziej wytrawnych wędkarzy żyłka fluorokarbonowa trafia wreszcie na polski rynek! Żyłki SEAGUAR z naszej oferty to materiał w 100% fluorokarbonowy – 100% FC, nie zaś powlekane polifluorkiem żyłki nylonowe czy fluorokarbonowe imitacje. Seaguar to fluorokarbon z najwyższej półki – żadna inna żyłka tego typu nie występuje w wykazie rekordów IGFA tak często jak 100% FC SEAGUAR. Seaguar to produkt japońskiego koncernu chemicznego Kureha, wynalazcy i potentata produkcji materiału fluotokarbonowego. Kureha  produkuje dla wielu znanych na świecie marek i sprzedając go pod wieloma dobrymi i cenionymi nazwami. Jednak  najlepsze technologie i produkty Kureha rezerwuje wyłącznie dla własnych nazw, takich jak Seaguar czy Riverge. Jest nieco sztywniejsza, mniej rozciągliwa, za to bardziej czuła "na kiju", co zarówno pozwala na błyskawiczne zacięcie, jak i zapobiega uwięźnięciu w przeszkodach.

Czytaj więcej...

InvizX

Znakomity stuprocentowy fluorokarbon używany zarówno przez spinningistów, jak i karpiarzy.  Doskonale spisujący się jako żyłka główna zarówno na kołowrotkach snujących, jak i na multiplikatorach. Bardzo miękki, aż o 40 proc. "miększy" od wyrobów konkurentów. Praktycznie bez pamięci. Świetnie "leci z kołowrotka". Łatwy w wiązaniu, nie słabnący na węzłach... (PROMOCJA: wyszukaj "INVIZ X"  na www.allegro.pl, kup, przetstuj i potwierdź!)

Czytaj więcej...

Big Game, ACE, FXR

ace fxrTrzy stuprocentowe fluorokarbony na ryby, które Polakom nie bardzo się w głowach mieszczą... Mocarne do przesady, niemal niewidzialne w wodzie, odporne na przetarcia, wytrzymałe na węzłach i jednocześnie łatwe do wiązania. Big Game, ACE, FXR. Na taimenie, na sumy, na syberyjskie łososie, na marliny, halibuty, tarpony..

Czytaj więcej...